UWAGA! Ten serwis używa cookies (ciasteczek).

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację stosowania plików cookie. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka cookies

Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.

Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Legnickim Polu z siedzibą pod adresem Pl. Henryka Pobożnego 6, 59-241 Legnickie Pole.

Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

a)      dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b)      tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

c)       utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

a)      „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;

b)      pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;

c)       „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;

d)      „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;

e)      „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest pod adresem http://wszystkoociasteczkach.pl/ lub w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.

 

Powyższy tekst powstał na bazie wzoru polityki cookies ze strony http://wszystkoociasteczkach.pl/. Chroniony jest prawem autorskim, które przysługują IAB Polska.

PROJEKT SOCJOTERAPEUTYCZNY „LATO NA CHMURZE” to kolejna propozycja na ciekawe spędzenie wakacji w naszej gminie. Dzięki projektowi dzieci z naszej gminy będą mogły uczestniczyć w zajęciach na terenie miasta i gminy Jawor.

Projekt „Lato na Chmurze” w pierwszej kolejności obejmuje opieką dzieci, które nie wyjechały na kolonie organizowane przez GOPS i spędzają wakacje w domu.

Uczestnikami programu będą dzieci i młodzież w wieku od 7 do 12 roku życia. Zajęcia odbywać się będą przez dwa tygodnie w okresie wakacyjnym. Jeden tydzień program będzie realizowany na terenie gminy Legnickie Pole drugi tydzień na terenie gminy Jawor.

Zajęcia będą organizowane w pierwszym tygodniu w dniach 7-11 sierpnia 2016 r., na terenie gminy Legnickie Pole przez GOPS przy współpracy z GOKiS i pod patronatem GKRPA. W zajęciach będzie uczestniczyła 9-cio osobowa grupa dzieci z Jawora.

Dnia 7.08.2017 r. rozpocznie je spotkanie integracyjne „pod chmurką” organizowane przez GOPS, na placu pod wiatą wsi Strachowice i Czarnkowa.

Dnia 8.08.2017 r. zapraszamy wszystkich chętnych na boisko szkolne w Legnickim Polu do namiotu profilaktycznego, gdzie zabawę zapewnią nam animatorzy.

Dnia 9.08.2017 r. na świetlicy w Nowej Wsi Legnickiej zajęcia poprowadzą animatorzy z GOKIS-u. Tego dnia w programie gry i zabawy drużynowe , podchody, masolepienie czyli stworki z masy solnej oraz malowanie dywanu letniego.

Dnia 10.08.2017 r. w Koiszkowie na świetlicy GOKiS proponuje: gry i zabawy integracyjne, wakacyjny pejzaż „Moje lato”, zawody sportowe, wizytę w gospodarstwie Państwa Domaradzkich oraz rzeźby z darów natury.

Dnia 11.08.2017 r. wakacje w Legnickim Polu zakończą się odwiedzinami w Jurtach mongolskich, gdzie o rezerwacie dzikich zwierząt i ptaków opowie nam Pan Strynkowski.

Kolejny tydzień nasze dzieci spędzą w Jaworze. Jakie tam czekać będą je atrakcje na razie pozostanie tajemnicą. Uchylę jednak jej rąbka wyjawiając, że na pewno jedną z atrakcji będzie wizyta na basenie „Słowianka”

Opiekę nad dziećmi sprawować będą instruktorzy pracujący w gminie w której aktualnie realizowany jest program. Dowóz dzieci i opiekę nad dziećmi w trakcie dowozu na zajęcia każda z gmin zapewnia we własnym zakresie. Każda z gmin tworzy swój własny plan działań na tydzień w którym realizowała będzie u siebie projekt.

W świetlicach prowadzona będzie profilaktyka uniwersalna, polegająca na promocji zdrowia i zapobieganiu zagrożeniom poprzez rozwijanie umiejętności radzenia sobie z wymogami życia . Wspólna zabawa, nowe przyjaźnie, wzajemna integracja i przygoda to przepis na udane wakacje.

Zachęcamy wszystkie dzieci z Gminy Legnickie Pole do uczestniczenia w zajęciach.

 

Częściowe zachmurzenie

0°C

Legnickie Pole

Częściowe zachmurzenie

Wilgotność: 55%

Wiatr: 3.22 km/h

Dni Dziecka 2018 Turniej łuczniczy 26.05.2018 r.
  • 1
  • 2

Camping Legnickie Pole

Zapraszamy na Camping

  • Położony blisko centrum Legnickiego Pola
  • Z widokiem na Pogórze Kaczawskie
  • Jedyny camping przy autostradzie A4
  • Domki campingowe
  • Pole namiotowe - parking
  • Miejsce na ognisko i grillowanie

tel. na camping 76 85 82 837

tel. do biura 76 85 82 827

Czytaj więcej...

Joomla templates by Joomlashine // edycja i dostosowanie h.d houekdesign